Siber Güvenlik Kış Kampı

Geleceğin Siber Kahramanlarını Arıyoruz. Üniversitelere yönelik Siber Güvenlik Kış Kampı 22-23 Şubat tarihlerinde Kadir Has Üniversitesi'nde.

Bu eğitimin amacı; bilişim sektöründe çalışan, siber güvenlik alanında yapay zeka modellerine dayalı çözümler geliştirmek isteyen ve veri bilimi - siber güvenlik alanında kişisel, ticari ya da akademik çalışmalar yapmak isteyen kişilere veri bilimi perspektifinden – yapay zeka modelleri geliştirmeyi öğretmektir.

6. Uluslararası Yönetim Bilişim Sistemleri Konferansı (IMISC2019) 9-12 Ekim 2019 tarihleri arasında, İstanbul’da Kadir Has Üniversitesi’nde gerçekleştirilecektir. Yönetim Bilişim Sistemleri alanında çalışan bütün disiplinlerden akademisyen, kamu, özel sektör, STK ve uygulayıcıların araştırma ve deneyimlerini paylaştıkları konferansın bu yılki teması: Bağlantılılık ve Sibergüvenlik (Connectedness and Cybersecurity) olarak belirlenmiştir.

Geleceğin Siber Kahramanlarını Arıyoruz. Liselere yönelik Siber Güvenlik Yaz Kampı Başvuruları başladı. Liselere Yönelik Siber Güvenlik Yaz Kampı 24-25 Haziran tarihlerinde Kadir Has Üniversitesi'nde.

Kadir Has Üniversitesi'nin siber güvenlik sektörünün önde gelen isimlerine ev sahipliği yaptığı "Cyber Talks" devam ediyor. 15 Mayıs Çarşamba günü, saat 11:00 - 13:00 arasında, KHAS CCIP ve KHAS Siber Güvenlik Kulübü Khas Cyber'ın da paydaşı olduğu Cyber Talks Türkiye etkinliği gerçekleştirilecek. Etkinliğe konuşmacı olarak Savunma Sanayii Başkanlığı - Siber Güvenlik…